Zabiegi Environ w gabinecie Kosmetologia Face&Body Andrychów

Zabiegi i produkty Environ Skin Care

Jesteśmy oficjalnym, autoryzowanym dystrybutorem produktów i gabinetem zabiegowym Environ, wspieranym przez profesjonalnych ekspertów ds. pielęgnacji  skóry.ZABIEGI NA TWARZ ENVIRON

Kosmetologia Face&Body oferuje najnowsze i najlepsze zabiegi na twarz Environ, które zapewniają naszym klientom niesamowite rezultaty, a wszystkie z nich są niezbędne do naprawy i utrzymania zdrowej skóry.

Gamę zabiegów i produktów do pielęgnacji domowej Environ opracował znany chirurg plastyczny Dr Des Fernandes. Dzięki swojej wieloletniej pracy w leczeniu trądziku, blizn, pigmentacji i fotostarzenia, odkrył klucz do rozwiązywania problemów skórnych poprzez stosowanie wysokich dawek aktywnych witamin A, C, E i beta-karotenu stosowanych miejscowo na skórę.

Wizją Environ zawsze było tworzenie najlepszych produktów do pielęgnacji skóry na świecie, poprzez filozofię dobrze zbadanej, naukowej pielęgnacji skóry, ich produkty są skuteczne, sprawdzone, opłacalne i inspirowane pracą zespołową. Jako marka, cenią i prowadzą szeroko zakrojone badania naukowe, aby oferować wyjątkowe i coraz skuteczniejsze produkty do pielęgnacji skóry.

Pionierska podwójna technologia elektro-soniczna Environ wyznacza standardy dla profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Sonoforeza o niskiej częstotliwości wraz z pulsacyjną jonoforezą w połączeniu z profesjonalnymi produktami do pielęgnacji skóry Environ, pomagają dostarczyć skórze więcej tego, czego najbardziej potrzebuje - czyniąc prawdziwą trwałą różnicę w wyglądzie skóry na całe życie.

Wszystkie nasze zabiegi na twarz Environ są spersonalizowane i odpowiednie dla wszystkich przedziałów wiekowych. Zabiegi Environ mają na celu poprawę ogólnego wyglądu skóry. Podczas zabiegu Environ poprawiamy elastyczność, leczymy trądzik, przeciwdziałamy przekrwieniu skóry i procesom starzenia się, pozbywamy się linii, zmarszczek, popękanych naczynek, rewitalizujemy matową i ospałą skórę, koimy i wzmacniamy wrażliwą cerę, wyrównujemy koloryt i zapobiegamy przebarwieniom.

ZABIEGI ELEKTROSONICZNE

Pionierska podwójna technologia elektrosoniczna Environ wyznacza standardy profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Sonoforeza o niskiej częstotliwości wraz z pulsacyjną jonoforezą w połączeniu z profesjonalnymi produktami do pielęgnacji skóry

Environ, pomagają dostarczyć skórze więcej tego, czego najbardziej potrzebuje - czyniąc trwałą różnicę w wyglądzie na całe życie.

ZABIEGI ENVIRON 60 MINUTOWE

NIEZBĘDNE NAWILŻENIE

Pomaga zmniejszyć widoczność drobnych zmarszczek spowodowanych odwodnieniem i zwiększa jędrność głębszych warstw skóry. Kwas hialuronowy jest głównym składnikiem, który zapewnia nawilżenie i promienny wygląd skóry.

NIEZBĘDNY RESET MŁODOŚCI

Pomaga złagodzić wygląd drobnych zmarszczek, uszkodzeń słonecznych i zwiotczałej skóry dzięki naszemu peptydowi i witaminom, zapewniając bardziej młodzieńczy wygląd.

NIEZBĘDNE UKOJENIE

Idealny dla wrażliwej, podrażnionej skóry. Zawansowane połączenie inteligentnych składników pozostawia skórę ukojoną i pełną zdrowego blasku.

NIEZBĘDNE ROZŚWIETLENIE

Ukierunkowane rozwiązanie dla skóry zniszczonej słońcem lub z przebarwieniami. Wzmocnienie skóry odpowiednią kombinacją składników zapewnia nieskazitelną, promiennie wyglądającą skórę.

ZABIEGI ELECTROSONICZNE FOCUS-ON 30 MINUT

Specjalnie opracowane, aby koncentrować się na określonych obszarach przy użyciu rewolucyjnej podwójnej technologii elektrosonicznej DF firmy Environ, zapewniając, że główne problemy związane z pielęgnacją skóry zostaną bezpośrednio rozwiązane. Idealny, gdy czas jest ograniczony.

ZABIEG FOCUS-ON CZOŁO

Ikoniczna mieszanka peptydów pomaga zmniejszyć widoczność zmarszczek mimicznych wokół oczu i na czole, zapewniając bardziej młodzieńczy wygląd.

ZABIEG FOCUS-ON OCZY

Połączenie naszych silnych kompleksów peptydowych z kwasem hialuronowym zapewnia całkowicie odświeżony, nawilżony i młodzieńczy wygląd.

ZABIEG FOCUS-ON WYGŁADZENIE

Intensywne połączenie trzech technologii Environ: Dual ELECTRO-SONIC, COOL PEEL i MICRO PERFUSION poprawia wygląd łagodnych blizn, odsłaniając gładszą, równomiernie teksturowaną skórę.

ZABIEG FOCUS-ON WYRÓWNANIE KOLORYTU

Potężne połączenie witamin A, C i AHA to unikalne podejście do rozjaśniania i pojawiania się plam pigmentacyjnych, co skutkuje bardziej wyrównaną, jaśniejszą cerą.

ZABIEGI ENVIRON COOL PEEL 45-60 MIN

Unikalna technologia chłodnych peelingów firmy Environ to nieinwazyjny, inteligentny system odnowy skóry opracowany przez dr Des Fernandes, który bezpiecznie i skutecznie pomaga udoskonalić, ożywić i rozjaśnić skórę. Doświadcz prawdziwej, trwałej różnicy w wyglądzie skóry dzięki naukowo opracowanym zabiegom.

ENVIRON COOL PEEL PRZECIESTARZENIOWY

Ten chłodny peeling pomaga zmniejszyć widoczność przedwczesnego starzenia się, drobnych zmarszczek, uszkodzeń słonecznych i nierównej cery. Odkryj moc inteligentnego peelingu, który pozostawi skórę odświeżoną i pełną młodzieńczego blasku.

ENVIRON CHŁODZĄCY PEELING NAWILŻAJĄCY

Zaprojektowany, aby delikatnie złuszczyć powierzchnię skóry i skupić się na rewitalizacji suchej, zmęczonej skóry, odsłaniając zdrowo wyglądający blask. Ten delikatny, ale skuteczny peeling nadaje się do stosowania przez cały rok bez widocznego złuszczania.

ENVIRON GŁĘBOKO OCZYSZCZAJĄCY CHŁODNY PEELING

Ta unikalna metoda głębokiego oczyszczania skóry jest delikatna w złuszczaniu powierzchni skóry, a jednocześnie skuteczna w oczyszczaniu i w kontrolowaniu wyglądu zatkanej, skłonnej do wyprysków skóry. Ten wyjątkowy, delikatny peeling pomaga osiągnąć widoczną poprawę, pozostawiając skórę promiennie zdrową i odświeżoną.

ENVIRON COOL PEEL PRZEBARWIENIA

Ten delikatny chłodny peeling z kwasem mlekowym pomaga zmniejszyć widoczność przedwczesnego starzenia się, drobnych zmarszczek i nierównomiernego kolorytu skóry w wyniku nadmiernej ekspozycji na słońce.

ENVIRON CHŁODZĄCY PEELING PRZECIW NIEDOSKONAŁOŚCIOM

Ta silna terapia chłodnym peelingiem pomaga w radzeniu sobie ze skórą skłonną do wyprysków, poprzez oczyszczanie, odblokowywanie porów i rozpuszczanie zanieczyszczeń. Nasz główny zabieg dla skóry problematycznej.

ENVIRON VIBRANT-C MICRO PEELING

Skoncentrowany, nasycony witaminą C peeling, który jest świeżo mieszany przed aplikacją, aby zapewnić optymalną świeżość i skuteczność, która zapewnia zdrową cerę o równomiernym kolorycie i teksturze, ponieważ witamina C jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania skóry. Doskonały wybór dla skóry zniszczonej słońcem, z przebarwieniami i dojrzałej.

ZABIEGI ENVIRON 90 i 120 MINUTOWE

ENVIRON LIFTING BEZ SKALPELA - SMART Lift & Glow

Połączenie unikalnej technologii DF Ionzyme z terapią manualną i intensywnymi składnikami aktywnymi.

EFEKT: Ujędrniona i sprężysta skóra, promienny młodzieńczy blask.

Zabieg polega na zastosowaniu stymulatorów pobudzania czynników wzrostowych w skórze, które decydują o jej intensywnym napięciu i młodości. Naskórek pogrubia się i ujędrnia, a warstwa rogowa staje się kompaktowa i gładka, co czyni ją najlepszą tarczą ochronną przed szkodliwym oddziaływaniem środowiska i fotostarzeniem. Efektem zabiegu SMART Lift & Glow jest olśniewająca, odmłodzona i promienna skóra, o której marzą kobiety w każdym wieku. POLECANY DLA KAŻDEGO RODZAJU SKÓRY!


powrót do listy aktualności